Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

SKYJOB - výškové práce

Výškové práce všeho druhu se zaměřením na mytí oken a ošetřování stromů. Výškové práce za pomoci horolezecké techniky.

U Městských domů 731/3, Ústí nad Labem

Podlahy TROPY

Podlahářství nabízí montáž a prodej: plovoucí podlahy, parkety,vinylové podlahy, PVC, koberce, korek, OSB, marmoleum, mozaiky, sportovní podlahy, stavební chemii, také provádíme renovaci parket aj.

Havlíčkova 275, Roudnice nad Labem

Podlahy Jonáš - plovoucí podlahy

Dodáváme a montujeme plovoucí a dřevěné podlahy, PVC, koberce, velkoplošné desky, lité podlahy. Zajišťujeme renovace, broušení a lakování. Pokládáme sportovní podlahy všech povrchů včetně vyznačení hřišť vč. log a podkladového roštu. Montáž podlahových doplňků.

Pincova 2971/13, Ústí nad Labem

Albea, s.r.o.

Namontujeme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, parkety, palubky, exotické dřevo, OSB desky a lišty. Dřevěné podlahy a parkety - renovace, broušení a lakování. Renovace sportovních podlah. Půjčovna brusek na parkety. Prodej, ceník, poradenství.

Údolí 67, Ústí nad Labem

COPRITETTO-STŘECHY

Kompletní realizace střech a jejich dodání. Práce: Pokrývačské, Klempířské, Tesařské, Montáž střešních oken. Zateplovaní a sanace střech. Mo...

Moskevská 2297/50, Ústí nad Labem

Geodézie Sever spol. s r.o.

Geodetická a realitní kacelář Geodézie Sever spol. s r.o. zajišťuje komplexní služby v geodézii, katastru nemovitostí a realitách - geometrické plány, mapové podklady, geodetické dokumentace skutešného provedení stavby, sepsání kupních smluv, odhady nemovitostí, daňová přiznání k nemovitostem, atd..

Berní 2261/1, Ústí nad Labem

2H-interier

Návrhy a realizace konceptů,ultra nadčasové designy,realizace led systémů a panelů zakomponovaných do interiérových komponentů především vhodné pro diskotéky a herny či bary,zpracování materiálu CORIAN který vám splňí nemožné díky svým vlastnostem,proto mějte interiér od nás než vás konkurence předběhne.

Maková 16, Ústí nad Labem

MAAX GARD s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní realizací a údržbou zahrad, závlahových systémů, bazénů a jezírek. Provádíme stavby oplocení, altánů a pergol. Pokládky zámkové dlažby a stavby z betonových prefabrikátů. Vypracujeme Vám projekty okrasných zahrad, závlah a bazénů.

Klíšská 417/112, Ústí nad Labem

Karel Ptáček

Servis plynových kotlů, Immergas, Buderus, Baxi, Brötje, Thermona.

Čechova 776/10, Ústí nad Labem

Memory In Memory, s.r.o.

Provozujeme krematorium. Poskytneme pohřební služby - obřadní síně, hudba, květinová výzdoba.

U Krematoria 1571/5, Ústí nad Labem

ELEKTRO - TOMEK

ELEKTROMONTÁŽE · rodinných domů · bytů a bytových jader · dřevostavby vč. srubů · průmyslových objektů ...

POD PARKEM 2567/36, ÚSTÍ NAD LABEM

RT Stavby

Rekonstrukce staveb, domů, bytů, koupelen, jader, interiérů a exteriérů. Stavby na klíč

Pincova 23, Ústí nad Labem

Kominictví KOMKLIMA (pobočka Ústí nad Labem)

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti komínů a kominictví. Naší specializací jsou komíny, komínové systémy a veškeré kominické činnosti s tím související.

Ústí nad Labem

KP VALVES s.r.o.

Prodej a servis armatur - pojistné, redukční, regulační, uzavírací ventily, odvaděče kondenzátu a další.

U Tonasa 172/2, Ústí nad Labem

Bourací práce, demolice staveb Ústí nad Labem

Bourací práce, demolice dřevěné stavby, demolice domu,ruční bourací práce v interiéru bytů, demolice, autogenní práce, výkup železa, odvoz odpadu, suti, kontejnery. Pro více informací navštivte naše stránky www.bouraci-prace.net

Ústí nad Labem

Adekor - malíři pokojů, malování bytů Ústí nad Labem

Malování, lakování, zednické práce, sádrokartony, fasády, podlahářské práce. Provádíme malování bytů a domů, zajistíme vymalování firem a n...

Ústí nad Labem

Zahradnické práce, zahrady Ústí nad Labem

Zahradnické práce na klíč, naše nabídka zahradnické služby: sekání trávy, sekání parkové trávy, sekání luční vysoké trávy, sekání ruderá...

Ústí nad Labem

Klempířství, Pokrývačství - Libor Poláček

Nabízíme komplexní klempířské a pokrývačské práce v Ústeckém kraji. Provádíme komplexní rekonstrukce střech a vyrábíme komínové stříšky. Montujeme střešní okna.

Mošnova 2377/40, Ústí nad Labem

Zemní práce, demolice staveb Ústí nad Labem

Služby v oblasti demolice domu mechanizací. DEMOLICE, bourání staveb a jiných budov. Demolice stavby demolice strojem JCB4CX, otočný kolový bagr. DEMOLICE dřevo stavby, chaty, garáží ZEMNÍ PRÁCE výkopové práce mechanizací minibagr. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.zemniprace-demolice.net

Ústí nad Labem

Jaroslav Demeter, tesařství, pokrývačství, Budyně n.Ohří

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Provádíme kompletní střechy a krovy, pokládáme všechny druhy střešních krytin. Postavíme zahradní pergoly, přístřešky, venkovní stání pro auta. Montujeme střešní okna a nabízíme montáže a demontáže lešení.

Jana Ziky 19, Budyně nad Ohří - Nížebohy

Martin Gála - demoliční práce, demolice

Profesionální demoliční práce, demolice staveb, výkopové práce, bourací práce, autodoprava, odvoz odpadu a suti. Rozumné ceny. www.demolicniprace.com

Ústí nad Labem

GASSERVIS - Jaroslav Koval

Průmyslové venkovní a vnitřní plynovody z polyethylenu, mědi a oceli. Provedeme revize a zkoušky plynových zařízení. Plynové kotelny bez omezení výkonu, dodávky a montáž tlakových nádob na propan. Zám. a svář. práce.

Gagarinova 2753/19, Ústí nad Labem

DANIEL-LM, s.r.o.

Specializace na ochrany staveb, sanace a izolace vlhkých staveb, průmyslové stavby, vodohospodářské stavby, zemní a výkopové práce, injektáže, stati...

Drážďanská 836/5, Ústí nad Labem

Arven, s.r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce střech, hydroizolaci a zateplování včetně klempířských prvků. Dále nabízíme kompletní dodávku a odbornou pokládku všech druhů pálených a betonových krytin, eternitu, živočišných šindelí, prejzů a břidlicí.

Pod Hradištěm 160, Ústí nad Labem

Stavební stroje Ústí nad Labem, a.s.

Vyrobíme ocelové konstrukce. Poskytneme prodej, servis, opravy, revize a zvláštní posouzení pro autojeřáby, hydraulické ruky, stavební a manipulační stroje, bagry, UDS, buldozery a nakladače. Renovace hydraulických systémů a náhradní díly. Honování válců.

Přístavní 507/51, Ústí nad Labem

GRIF - STAVBY, s.r.o.

Nabídneme kompletní realizace a rekonstrukce výstavby rodinných domů na klíč, zateplování a opravy fasád, půdní vestavby a rekonstrukce střech, veškeré tesařské, klempířské a zednické práce. Práce provedeme rychle, kvalitně a se zárukou.

Přestanov 20, Přestanov

JSR styl

Provádíme pokládku podlah /lamino, masiv, lino/, výrobu a montáž vestavěných skříní a kuchyňských linek na míru. Dále také výrobu z masivu a samozřejmě bytových doplňků jako jsou skříně, schody.

Ústí nad Labem

D A M Ústí n.L., s.r.o.

Nabízíme obrábění kovů na CNC strojích i klasických strojích. Svařujeme speciální ocelové konstrukce jako základy a komponenty obráběcích strojů a svařovacích robotů. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2001 a EN 729-2 Loyd´s register.

U Tonasa 2, Ústí nad Labem

EKOPLYN, Jiří Ort

Provedeme rozvody plynu z plastu, mědi, oceli, dále průmyslové rozvody, opravy a údržbu regulačních stanic (RS). Revize a kontroly. Kotle, kotelny. Nabídneme podlahové i stěnové topení, hliníkoplast, lisovaná měď.

Zálužanská 295, Chlumec

AQUA-DEKOR, s.r.o.

Zajistíme dělení a úpravu jakýchkoliv materiálů. Nabídneme dělení materiálů vodním paprskem (3x2m), dělení laserem 3,5 kw (3x2m). Velkoplošné průmyslové trojrozměrné gravírování 3D objektů. Nabídneme pálení plamenem, obrábění a svařování.

Drážďanská 14/84, Ústí nad Labem

HM interiér, s.r.o.

Kuchyňské a interiérové studio nabídneme kompletní řešení. Vyrobíme kuchyně, kancelářský i bytový nábytek, navrhneme vám interiéry v bytě i kanceláři. Více informací se dozvíte na našich webových stránkách.

Strážky 1, Ústí nad Labem

Stavební izolace, spol. s r.o.

Realizace, dodávka a návrh vodotěsných izolací a izolací střech včetně asfaltových šindelů a ekologických staveb.

Plynárenská 31/13, Ústí nad Labem

Autojeřáby Pavlíček

Nabízíme jeřábnické práce a nadrozměrnou dopravu. Používáme autojeřáby AB 063, AD 16, AD 20, jeřáb Liebherr LTM 35 (35 tun/48 m), plošinu Tatra PVP 27, sklápěč Fe 62 m3 (šroťák) a podvalník Kolhoffer natahovací. Autodoprava - 22 t plus návěs plato.

Gogolova 20/22, Trmice

Martina Říhová - Prodej žaluzií a doplňků

Provádím zasklívání balkonů a lodžií bezrámovými systémy OPTIMI nebo rámovými systémy Thermolux. Montuji zimní zahrady. Dále prodávám plastová okna OTHERM, žaluzie, markýzy a rolety.

Varšavská 725/17, Ústí nad Labem

Podlahářství BENY

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Prodáme a pokládáme plovoucí podlahy, lina, lepení stropních desek. Více informací na našich webových stránkách.

Drážďanská 95/147, Ústí nad Labem

Daniel Moučka - Instalatérství a topenářství

Provádíme instalatérské a dokončovací stavební práce, rekonstrukce a přestavby bytových jader, obklady a dlažby. Kompletní příprava na montáž kuchyňské linky. Prodej sanitární a topenářské techniky.

Čechova 776/10, Ústí nad Labem

Arnošt Renner - hydroizolace střech

Nabízíme zateplování střech, klempířské a tesařské práce. Dále také pokrývačství, sanaci krovů, fasády a izolace. Stavíme a opravujeme ploché střechy, komíny. Konzervujeme krovy proti škůdcům.

Na Výšině 501, Ústí nad Labem

Jan Vondráček - truhlářství

Zajišťujeme truhlářskou výrobu kanceláří, kuchyní, nábytku a dřevěných doplňků.

Děčínská ev.č. 181, Velké Březno

Rudolf Neugebauer, Dřevovýroba

Nabízíme stavebně truhlářskou a tesařskou výrobu.

Malé Březno 43, Malé Březno

Bohuslav Bischoffi - Instalatérství a topenářství

Nabídnu vodoinstalatérské a topenářské práce. Montáž kotlů.

Luční Chvojno 43, Velké Chvojno

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?