Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Věra Bačíková - BOZP, PO, HACCP

Nabízíme Vám komplexní servis v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – BOZP, dále v oblasti požární ochrany - PO a systém kritických bodů - HACCP. Hygiena práce. Vypracování dokumentace, školení zaměstnanců, zastupování při kontrolách, atd. Hasící přístroje a další. Pracujeme po celé ČR.

Masarykova 633/318, Ústí n. Labem

Stavební služby - Vl. Štrébl

Stavby na klič, rodinné domy na klíč, chalupy, chaty, bytová jádra, domy, koupelny, obklady, dlažby a jiné.

Ústí nad Labem

JO group s.r.o.

JO reality - Nový projekt společnosti založené makléři, kteří dlouhodobě spolupracují s německými kancelářemi. Nabízíme veškeré služby spojen...

Masarykova 106/129, Ústí nad Labem

SKYJOB - výškové práce

Výškové práce všeho druhu se zaměřením na mytí oken a ošetřování stromů. Výškové práce za pomoci horolezecké techniky.

U Městských domů 731/3, Ústí nad Labem

MONT UNION

Vyrobíme a namontujeme ocelové konstrukce i ocelové haly včetně opláštění. Vyrobíme markýzy, přístřešky, schodiště, žebříky a konstrukce ocelových krovů. Naše další činnosti jsou kovovýroba, montované haly, jeřábnické práce a nákladní autodoprava.

Marie Kršňákové 134, Chabařovice

Podlahy TROPY

Podlahářství nabízí montáž a prodej: plovoucí podlahy, parkety,vinylové podlahy, PVC, koberce, korek, OSB, marmoleum, mozaiky, sportovní podlahy, stavební chemii, také provádíme renovaci parket aj.

Havlíčkova 275, Roudnice nad Labem

Podlahy Jonáš - plovoucí podlahy

Dodáváme a montujeme plovoucí a dřevěné podlahy, PVC, koberce, velkoplošné desky, lité podlahy. Zajišťujeme renovace, broušení a lakování. Pokládáme sportovní podlahy všech povrchů včetně vyznačení hřišť vč. log a podkladového roštu. Montáž podlahových doplňků.

Pincova 2971/13, Ústí nad Labem

Domácí Pomocník, Jiří Hadaš

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti péče o Vaši domácnost a Vaše pohodlí. Nechte své starosti nám!

Haslice 11, Ústí nad Labem

Izolace Ing. Polívka Ladislav

Izolace PVC krytin - svařované folie na ploché střechy, základové desky, jezírka apod. Izolace bitumenových krytin, půdních a sklepních prostor.

Plešivecká 1370/34, Litoměřice

Albea, s.r.o.

Namontujeme plovoucí podlahy dřevěné i laminátové, parkety, palubky, exotické dřevo, OSB desky a lišty. Dřevěné podlahy a parkety - renovace, broušení a lakování. Renovace sportovních podlah. Půjčovna brusek na parkety. Prodej, ceník, poradenství.

Údolí 67, Ústí nad Labem

COPRITETTO-STŘECHY

Kompletní realizace střech a jejich dodání. Práce: Pokrývačské, Klempířské, Tesařské, Montáž střešních oken. Zateplovaní a sanace střech. Mo...

Moskevská 2297/50, Ústí nad Labem

Martin Petr, Sivre

Zajištění kurzů účetnictví, daní a výpočetní techniky.

Dvořákova 3134/2, Ústí nad Labem

Dosy

On-line objednávání. Doprava zboží. Převážně nábytku. Zjistěte si online cenu přepravy a objednejte. Nabízíme také montáž nábytku. Jezdíme do Prahy, Ústí nad Labem, Teplic, Německa - Drážďan, Pirny, apod.

Kruhová 239/5, Ústí nad Labem

Zedmal, s.r.o.

Provedeme rekonstrukce domů a bytů, montáže sádrokartonů a podhledů, montáže protipožárních konstrukcí, pokládku dlažby a obkladů, barevné úpravy interiérů a hydroizolační práce.

Přístavní 393/65, Ústí nad Labem

JS realitní kancelář s.r.o.

Prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Rodinné domy na klíč společnosti OKAL CZ. Služby Zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí. V...

Zvonková 2782, Ústí nad Labem

Geodézie Sever spol. s r.o.

Geodetická a realitní kacelář Geodézie Sever spol. s r.o. zajišťuje komplexní služby v geodézii, katastru nemovitostí a realitách - geometrické plány, mapové podklady, geodetické dokumentace skutešného provedení stavby, sepsání kupních smluv, odhady nemovitostí, daňová přiznání k nemovitostem, atd..

Berní 2261/1, Ústí nad Labem

2H-interier

Návrhy a realizace konceptů,ultra nadčasové designy,realizace led systémů a panelů zakomponovaných do interiérových komponentů především vhodné pro diskotéky a herny či bary,zpracování materiálu CORIAN který vám splňí nemožné díky svým vlastnostem,proto mějte interiér od nás než vás konkurence předběhne.

Maková 16, Ústí nad Labem

Jan Jelínek- Internetové-služby.eu

Tvorba dynamických WWW stránek včetně redakčního systému a základní SEO optimalizace již od 1500,- Kč! SEO optimalizace, video-emaily, panoramatické fotografie, e-shopy a poradenství v oblasti internetových služeb a propagace.

Žežická 676/17, Ústí nad Labem

Firemní Pomocník, Jiří Hadaš

Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti péče o Vaši firmu, kancelář a Vaše pohodlí. Nechte své starosti nám!

Haslice 11, Ústí nad Labem

Miroslav Edward Beneš - BEMSoft

Nákup/prodej, instalace HW/SW/TelCo/SM, konzultace/servis. Návrh, realizace PC/TLF sítí + správa. Výuka práce s PC/tvorby WWW. Zprostředkování služeb.

Neštěmická 688/1, Ústí nad Labem

NORDREALITY by Nordbel

V našich režijních nákladech zajistíme: osobní prohlídku našim makléřem stanovení optimální ceny prodeje kompletní fotodokumentaci inzerc...

Smetanovo nábřeží 327/14, Praha

Nails Studio DORO

Manikura,pedikura a modeláž nehtů.

Revoluční 9, Ústí nad Labem

Sklenářství Kameňák Ústí nad Labem

Provádíme veškeré sklenářské práce. Včetně vákuovaných skel. V případě zájmu obstaráme i kompletní výměnu oken. Zákazníci mají dovoz skel do 15 kilometrů zdarma. K tomu jsme schopni zařídit i zednické a tesařské práce.

Truhlářova 1423, Ústí nad Labem

Bydlet Rychle - HomeReal Business s.r.o.

Realitní kancelář Bydlet Rychle společnosti HomeReal Business s.r.o. vám zajistí kompletní servis v oblasti bydlení, financování bydlení a jeho zabezpečení. - koupě : byty, domy ,pozemky - prodej: byty,domy ,pozemky - pronájem : byty, domy - výstavba : rodinné domy na klíč

Hrnčířská 55/14, Ústí nad Labem

Jiří Grummich - GAMA

Dovolujeme si Vás seznámit se soukromou bezpečnostní agenturou GAMA, působící v Ústí nad Labem. Bezpečnostní agentura GAMA vznikla v roce 1995 a v současné době zaměstnává řádně proškolené zaměstnance, kteří plní úkoly ostrahy majetku a osob, ale i mnohé další specifické požadavky našich klientů.

Na Vantrokách 43/6, Ústí nad Labem

Crazy Ladies - Miriam Mirka Bechyňová

Kabaretní vystoupení - travesti show - aneb zábava pro všechny generace. Vhodné pro zpestření programu: firemní akce, kulturní akce, městské slavnost...

Žim 37, Teplice

B ENERGY s.r.o.

Společnost B Energy s. r. o. se zabývá výkupem a zpracováním dřevního odpadu po těžbě, z truhláren, pil, zahrad a parků, a následně výrobou a prodejem biopaliva - dřevní štěpky. Zastřešuje dále obchodní zastoupení rakouské společnosti HARGASSNER - výrobce a prodejce kotlů na biomasu.

Smetanova 683, Chabařovice

NORDBEL s.r.o.

Řídíme se vždy požadavky a představami klienta. Navrhujeme optimální řešení jednotlivých činností včetně vypracování jednoduchého prováděc...

Smetanovo nábřeží 327/14, PRAHA 1

Sylva Kyndlová

Nabídka fotografických služeb - focení novorozenců,dětí, rodinné,portrétní a těhotenské fotografie.Focení škol a školek.Fotografování v ateliéru i exteriéru.

Vaníčkova 1112/27, Ústí nad Labem - centrum

Karel Ptáček

Servis plynových kotlů, Immergas, Buderus, Baxi, Brötje, Thermona.

Čechova 776/10, Ústí nad Labem

Půjčovna - Ústí nad Labem

Půjčovna přívěsných vozíků. Půjčujeme také stěhovací krabice, atd. Výdejní místo v Ústí nad Labem - Vaňov

Kruhová 239/5, Ústí nad Labem

Jana Heideová

Kadeřnické služby

Hrnčířská 55/14a, Ústí nad Labem

Zelený sen

Jsme mladá a dynamická firma zabývající se návrhy a realizacemi zahrad, zahradních staveb, zahradních a koupacích jezírek a údržbou zeleně.

Hálkova 402/9, Ústí nad Labem-Trmice

Agentura 4-all s.r.o.

Jsme mladou, dynamickou agenturou s velkým potenciálem a bohatými zkušenostmi. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oblastech jazykové výuky a...

Fabiána Půlíře 117/4, Ústí nad Labem

MAAX GARD s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní realizací a údržbou zahrad, závlahových systémů, bazénů a jezírek. Provádíme stavby oplocení, altánů a pergol. Pokládky zámkové dlažby a stavby z betonových prefabrikátů. Vypracujeme Vám projekty okrasných zahrad, závlah a bazénů.

Klíšská 417/112, Ústí nad Labem

PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ Mgr. Zuzana Hrochová

Poradenství individuální, párové, rodičovské, skupinové pro všechny, kteří chtějí řešit svojí situaci v osobním, partnerském či pracovním ž...

Veleslavínova 14, Ústí nad Labem

RT Stavby

Rekonstrukce staveb, domů, bytů, koupelen, jader, interiérů a exteriérů. Stavby na klíč

Pincova 23, Ústí nad Labem

Memory In Memory, s.r.o.

Provozujeme krematorium. Poskytneme pohřební služby - obřadní síně, hudba, květinová výzdoba.

U Krematoria 1571/5, Ústí nad Labem

Sádrokartony Kala

Kompletní řešení sádrokartonových systémů Půdní vestavby Sádrokartonové podhledy (stropy) Sádrokartonové příčky Lepení SDK na stávajicí zdivo Kastlíky z SDK (obložení) popř. další stavební úpravy z SDK (oblouky, obloukové rohy příček, atd.)

HABROVANY 53, Ústí nad Labem

ELEKTRO - TOMEK

ELEKTROMONTÁŽE · rodinných domů · bytů a bytových jader · dřevostavby vč. srubů · průmyslových objektů ...

POD PARKEM 2567/36, ÚSTÍ NAD LABEM

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?